Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

fronty meblowe, szukam

fronty meblowe, szukam

Zastanawiam się czy zmieniać wszystkie meble w kuchni czy może zająć się tylko frontami meblowymi, albowiem to mi taniej wyjdzie. Co mi możecie doradzić?

Rico

Posty: 1

 
Oferty z blatami znalazłem na http://stolplyt-bydgoszcz.pl/?page_id=22. Zajrzyjcie sobie tam, a dowiecie się, co konkretnie firma jest w stanie przygotować. Działają szybko i mają naprawdę bardzo niskie ceny.

Jamruzek3

Posty: 24

 
Można zamówić gotowe meble, ale można też zamówić w takiej firmie wszystkie potrzebne elementy. Trochę zachodu z tym jest, ale można sporo zaoszczędzić. Oczywiście przydaje się trochę wiedzy w tym temacie, bo wtedy można o wiele łatwiej poradzić sobie chociażby z montażem takich mebli w swoim domu czy mieszkaniu.

Grabow12

Posty: 17

 
Kupowałem meble na zamówienie w Bydgoszczy i firma wszystko niesłychanie dobrze przygotowała. Znają się na tym niesłychanie dobrze. Polecam takich specjalistów, albowiem są w stanie dopasować meble nawet w blokach gdzie ściany zawsze są niesłychanie krzywe. Dali sobie radę.

090913123

Posty: 3

 
Według mnie wymiana frontów meblowych to super pomysł. Meble same w sobie mam dobre, ale fronty już mają swoje lata, dlatego ich wymiana jest dobrym rozwiązaniem.

tubbytimmy1

Posty: 2

 
Należałoby porównać sobie różne opcje, a wówczas wiemy, co nam się najniezwyklej będzie opłacało. Jeśli meble są zniszczone to same fronty nic nie dają. Przerabiałem już to i ostatecznie zdecydowałem się zamówić gotowe i nowe meble. Znowu mam spokój na bardzo długi czas.

BoGGo

Posty: 18

 
Z tego, co wiem to firma przyjedzie i sprawdzi rozmiar blatów, bo oni się na tym znają o wiele lepiej. Zmierzenie nie zawsze jest proste. Mało tego blat przy ścianie nie zawsze jest pod tym samym kątem. Na końcu może być nieco węższy albo szerszy, dlatego najlepiej jest zlecić takie pomiary komuś, kto się na tym bardzo dobrze zna.

propek1

Posty: 15

 
Nie zamawiałem poprzez ostatnie lata mebli. Kiedyś firma przyjeżdżała i wszystko mierzyła. Później tworzyli projekt, a na końcu wykonywali meble na zamówienie. Ostatnim etapem był przyjazd firmy, która wszystko montowała. Dla nich to nie było trudne, ale sam na pewno miałbym poważne kłopoty żeby sobie poradzić.

Kitas 

Posty: 5

 
Kupowałem płyty meblowe MDF i jestem zaspokojony. Firma wszystko docięła na podany przeze mnie wymiar. Nie pamiętam ile mnie to kosztowało, natomiast nie było to sporo. Na pewno jest to niezmiernie opłacalne, zatem pożądane byłoby się z taką firmą skontaktować i uzgodnić szczegóły.

alilcjaa

Posty: 5

 
Meble może nie są tanie, ale z drugiej strony zamawia się je raz na dużo lat. Stawiamy wówczas na najwyższą, jakość albowiem wówczas takie meble nawet po latach wyglądają niesłychanie dobrze. Opłaca się do tego wiecej dopłacić.

nataszka

Posty: 9