Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

blizny usuwanie w Gdyni, szukam

blizny usuwanie w Gdyni, szukam

Dzień dobry, czy wiecie gdzie zrealizowane są blizny usuwanie w Gdyni? Mam dużą bliznę na brzuchu i chciałbym ją usunąć, czy możecie polecić mi dobrą klinikę?

Joe

Posty: 1

 
Słyszałam właśnie, że polecana jest endermologia w Gdyni. Może popytaj wśród znajomych, czy faktycznie efekt jest zadowalający. Ja kiedyś wyszczuplałam sobie sylwetkę, ale zabieg inaczej się nazywał.

deksta84

Posty: 9

 
Znajdź klinikę, która wykonuje blizny usuwanie w Gdyni. Najlepiej sprawdzaj jaką metodą jest wykonywany zabieg. Wydaję mi się, że takie zabiegi poprzedzone są konsultacją.

Kitas

Posty: 7

 
Depilacja w Gdyni wykonywana jest w tej klinicę https://www.klinika-imagine.pl. Wykonywałam u nich depilację pach, nóg i okolic bikini, jestem niesłychanie zadowolona. Już nie muszę używać maszynki. Zawsze miałam podrażnioną skórę nóg, już nie mam tego problemu, dzięki tej klinice.

alibabuś45

Posty: 3

 
Wykonywana jest depilacja w Gdyni w różnych klinikach. Musisz sobie sprawdzić tylko ceny i którą metodą jest to wykonywane.

frotka90

Posty: 21

 
Wydaję mi się, iż kriolipoliza w Gdyni wykonywana jest w jednej klinice, tylko teraz nie mogę odnaleźć jej nazwy. Jakbym odnalazła to wstawię Ci tutaj linka.

Black_Riot

Posty: 6

 
zostanie Ci wykonany botoks w Gdyni, jednak patrz na jaką klinikę trafiasz. Czasami te dziewczyny poniektóre są tak sztucznie zrobione. Mi osobiście się to nie podoba. Delikatne poprawki najniezwyklej.

sethe

Posty: 28

 
Odszukaj klinikę, która wykonuje blizny usuwanie w Gdyni. Najlepiej sprawdzaj jaką metodą jest wykonywany zabieg. Wydaję mi się, iż takie zabiegi poprzedzone są konsultacją.

VjakV

Posty: 26

 
Wydaję mi się, że kosmetolog w Gdyni pomoże dobrać Ci odpowiednie produkty do pielęgnacji, jak mi może zlecić lekkie zabiegi. Warto udać się na konsultacje.

dmanuss

Posty: 4

 
Słyszałam właśnie, iż polecana jest endermologia w Gdyni. Może popytaj wśród znajomych, czy rzeczywiście efekt jest zadowalający. Ja kiedyś wyszczuplałam sobie sylwetkę, ale zabieg inaczej się nazywał.

Rico

Posty: 2