Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

targi ślubne

targi ślubne

Moglibyśmy napisać jakieś spostrzeżenia, uwagi, etc., na temat Małopolskich Targów Ślubnych? Będą one zorganizowane 7 i 8 listopada - oczywiście Kraków, no i tak sobie myślę, że chyba warto iść.

wisełka88

Posty: 12

 
Kobieta na pewno będzie zadowolona, nie wiem jednak jak facet - często faceci nudzą się na takich targach, ale różnie to bywa, nie chcę generalizować.

Domeczek3

Posty: 21

 
To zależy od tego, czego oczekujemy po takich targach. Według mnie kobiety będą zachwycone, z facetami to tak różnie - tak wynika z mojego doświadczenia.

chchiyan

Posty: 17

 
Generalnie to mogę polecić Małopolskie Targi Ślubne. Z kilku powodów... Jest dobra cena - tylko 15 zł. Jest dobry dojazd i parking. Do tego fajna atmosfera, no i przede wszystkim wiele wystaw. Niektóre z nich mega ciekawe, można się wiele dowiedzieć, złapać kontakty, po prostu znaleźć fotografów, sale weselne, etc.

Klarka34

Posty: 17

 
Targi ślubne? Fajna sprawa, też właśnie zastanawiam się nad tym, czy nie wybrać się na nie do Krakowa, bo planuję w 2017 wziąć ślub - więc czasu nie mam aż tak wiele :)

gregcie@

Posty: 14

 
Moim zdaniem takie targi ślubne to świetny pomysł, dzięki nim można tak naprawdę znaleźć wszystko co potrzebne do organizacji ślubu i wesela - fotograf, kamerzysta, sala weselna, etc.

ZPL33

Posty: 15

 
Nigdy nie byłem na targach w Krakowie, ale bywałem na poznańskich targach ślubnych. Generalnie takie targi to fajna sprawa.

Miluśkooo2

Posty: 12

 
Byłem rok temu na tych targach, no i muszę powiedzieć, że stały na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli w listopadzie też tak będzie, to będzie wspaniale.

kwinto

Posty: 3