Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Czy polecicie artykuł na temat szlaku na szpiglasowy wierch ?

Czy polecicie artykuł na temat szlaku na szpiglasowy wierch ?

Witam serdecznie. Szukam w tej chwili szlaku na szpiglasowy wierch. Możecie coś zaproponować, a jednocześnie krótko opisać? Będę bardzo wdzięczny :)))

x_0czes

Posty: 8

 
Przyznam szczerze, że bardzo doceniam przełęcz pod chłopkiem. To świetna atrakcja turystyczna, która cechuje się wysokością 2307 metrów. Jednocześnie nieszczególnie trudno na nią wejść. To plus.

janu3

Posty: 48

 
Na mnóstwo stronach internetowych opisane są szlaki na szpiglasowy wierch. Wybór jednego z nich był w moim wypadku niełatwym zadaniem, któremu byłem w stanie sprostać. Myślałem, że będzie łatwiej.

Oct714

Posty: 22

 
Częstokroć słyszałem o tym, iż istnieje coś takiego jak przełęcz pod chłopkiem. Odnoszę wrażenie, iż to przełęcz, która weseli się niewielką popularnością, choć jest dość atrakcyjna. Z resztą przekonacie się o tym sami, by wyszukacie na jej temat informacje w sieci.

Miluśkooo2

Posty: 18

 
Mogę polecić szlak na rysy, który znalazłem tutaj: http://goryszlaki.blogspot.com/2016/11/szlak-na-rysy-rysy-szlaki.html. Wydaje mi się, że to jedna z najciekawszych propozycji!

beata77

Posty: 8

 
Z mojego punktu widzenia istnieje zaledwie jeden szlak na kościelec, który jest godny zarekomendowania. Postaram się przedstawić go wkrótce, gdy będę dysponował nieco większą ilością wolnego czasu.

bruklin187

Posty: 8

 
Spodobała mi się dolina gąsienicowa szlaki, którymi mogłem do niej dotrzeć były bardzo zróżnicowane. W związku z tym wyprawa w tym kierunku nawet kilkukrotna miałaby spory sens z punktu widzenia miłośników gór. Polecam serdecznie ten kierunek :)

xacti

Posty: 10

 
Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście o szlakach na rysy dowiedzieli się choćby z ogólnodostępnych źródeł tj. Internet. Jestem w pełni przekonany, że będziecie w stanie znaleźć niesłychanie dużo przydatnych informacji. Przynajmniej tak było w moim przypadku, co postanowiłem stwierdzić :-)

fryster

Posty: 14

 
Chcąc poznać szlak na szpiglasowy wierch należałoby skupić się na porządnych publikacjach, które mogą pochwalić się pewną renomą. W przeciwnym przypadku możemy opierać plany własnej podróży na niesprawdzonych informacjach, które mogą wprowadzić nas w błąd i stać się źródłem kłopotów.

lumbago bielsko biała

Posty: 4

 
Wielokrotnie wyszukiwałem szlak na morskie oko, ponieważ cały czas pracuję swoją pierwszą wyprawę w tym kierunku. Mam nadzieję, że wszystkie moje plany uda się zrealizować, dzięki czemu wyprawa będzie w 100% udana. Podzielę się wrażeniami :)

12erBis

Posty: 31