Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

dostawcy erp, oferta

dostawcy erp, oferta

Dzień dobry, szukam dobrego systemu erp, polecicie mi coś konkretnego?

Fanatyk

Posty: 4

 
Wydaję mi się, iż na forum każdy będzie polecał swój system. Jednak wejdź na inne rankingi dostawców erp i poczytaj inne opinie na temat danych firm.

kadajo

Posty: 25

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się znaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

Niciuśś98

Posty: 4

 
Monitoring należności, jak najbardziej pomoże Ci zarządzać i w terminie opłacać faktury. Jest to porządne rozwiązanie dla firm, które co miesiąc posiadają bardzo dużą ilość faktur.

Smerfik

Posty: 26

 
Wydaję mi się, iż w internecie da się odnaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na poniektórych stronach możemy odnaleźć również ceny i opinie innych klientów.

TomekK

Posty: 11

 
Metoda kaizen jest systemem małych kroczków, dzięki czemu w wolnym odstępie czasu możemy dojść do sukcesu w firmie lub w życiu prywatnym.

zimosik6

Posty: 7

 
Cześć, strony o archiwizowanie dokumentów znajdziesz na sporo portalach internetowych. Wydaję mi się, że musisz szukać serwisów tematycznych.

apepsi1983

Posty: 20

 
Sprawdź tę stronę internetową https://kaizen.info.pl, wydaję i się, że znajdziesz na niej wszystko o dostawcach erp.

Black_Riot

Posty: 8

 
W dzisiejszych czasach wydaje mi się, iż najprościej jest wykupić właściwy program, do archiwizowania dokumentów. Na rynku jest ich niezmiernie sporo, dlatego każdy może wybrać perfekcyjny system dla siebie.

wisła1905

Posty: 7

 
W dzisiejszych czasach wydaje mi się, że najprościej jest wykupić odpowiedni program, do archiwizowania dokumentów. Na rynku jest ich bardzo dużo, dlatego każdy może wybrać idealny system dla siebie.

codePerformance

Posty: 19