Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

programy do samochodów

programy do samochodów

Chciałbym porozmawiać o zaletach programatorów do samochodów i czy mieliście już z czymś takim doświadczenia? Rozwijam wiedzę w temacie. Może zainwestuję w coś sensownego.

Rakewo

Posty: 1

 
Prawda jest taka, że teraz wszystko elektroniczne, a jak nie chcesz bulić przy zgubionych kluczach, albo przy utracie danych to lepiej się zapoznać z możliwościami programatorów.

namok

Posty: 10

 
Wiem, że możliwość odnowienia danych w blokadzie kierownicy daje https://keymaster.pl/pl/poldiag/. Masz akurat kompatybilność z samochodami Mercedes Benz, wsparcie techniczne, jasno wyjaśnione i testowane funkcje. Moim zdaniem ciekawa propozycja dla koneserów programatorów.

Jasio234

Posty: 9

 
Ostatnio mają wysokie oceny, więc faktycznie coś jest na rzeczy. Zajrzę w wolnej chwili i potwierdzę, czy o to mi chodziło. Generalnie to dziękuję za zainteresowanie tematem.

Marioleczka

Posty: 16

 
Dzięki za wskazówkę. Właśnie czegoś takiego szukałem. Warto też chronić programator przed zwarciem i dobrze ocenić budowę, nawet jakieś testy obejrzeć przed zakupem, albo upewnić się odnośnie warunków gwarancyjnych.

Yuri20

Posty: 12

 
Mam od nich kilka rozwiązań i przyznam, że to jedna z takich marek, które się wyróżniają merytorycznym wsparciem klienta. Jak się zajmujesz poważnie elektroniką samochodową to polecam. W niektórych zestawach masz wręcz opcję wymiany wiedzy na komunikatorach, pełne wsparcie techniczne.

numiś45

Posty: 4

 
Upewnij się tylko, czy masz liczenie plików pod klucz bezpłatnie, bo to nie jest wcale takie oczywiste.

Pendrzeec

Posty: 11

 
Teraz programator to podstawa prawidłowego serwisu, więc tego nie przeskoczysz i to nie tylko w branży motoryzacyjnej. Trzeba inwestować i testować często na własną rękę, szczególnie przy prowadzeniu warsztatu.

dzejs

Posty: 9