Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

rehabilitacja w Gdańsku lub Sopocie

rehabilitacja w Gdańsku lub Sopocie

Hejka. Ile mogą kosztować usługi, które świadczy fachowy fizjoterapeuta w Gdańsku? Pytam, bowiem mam ograniczony budżet, a potrzebuję wrócić do pełnej sprawności :-)

sebastian90

Posty: 8

 
Mam świadomość, że wybór fizjoterapeuty w Gdańsku potrafi być niełatwy. Wszystko ze względu na fakt, iż w tej branży konkuruje pomiędzy sobą niesłychanie wielu fizjoterapeutów. Polecam postawić na wysoką jakość, a nie niską cenę.

Jasio234

Posty: 17

 
Dopiero kilka tygodni temu zdałam sobie sprawę, że znalezienie fizjoterapeuty w Trójmieście, który będzie miał przystępne ceny i wolny termin w najbliższej przyszłości to bardzo trudne zadanie.

Black_Riot

Posty: 8

 
Moim zdaniem bardzo wiele zaangażowania wymaga rehabilitacja pediatryczna przy mózgowym porażeniu dziecięcym. Jestem tego świadoma ze względu na fakt, iż dziecko znajomych jest chore.

Iwona3

Posty: 17

 
Osobiście udało mi się wyeliminować ból kręgosłupa Gdańsk, choć najpierw musiałam odwiedzić co najmniej kilku rehabilitantów. Nie powiem, bowiem wydałam na ten zamiar wiele pieniędzy, aczkolwiek nie żałuję. Ból ustąpił w 100%.

kliwn45

Posty: 13

 
Niedawno potrzebny był mi rehabilitant w Sopocie lub w Gdańsku. Przyznam szczerze, że rekomendacje na tym forum były niesamowicie pomocne.

Saren77

Posty: 21

 
Mam namiary na co najmniej kilku fachowców, którzy od wielu lat zajmują się rehabilitacją kręgosłupa Gdańsk. Bez najmniejszego problemu mogę Wam je przekazać na priv :)

nikolusw

Posty: 17

 
Nie ukrywam, że dobry masażysta w Gdańsku trafił mi się dopiero wówczas, gdy skorzystałam z usług kilku przedstawicieli tej profesji. Teraz pozostaję jemu wierna :)))

DaNceR

Posty: 5

 
Mam świadomość, że wybór fizjoterapeuty w Gdańsku potrafi być niełatwy. Wszystko ze względu na fakt, iż w tej branży konkuruje pomiędzy sobą bardzo wielu fizjoterapeutów. Polecam postawić na wysoką jakość, a nie niską cenę.

gregBard

Posty: 30

 
W mojej opinii pozytywnie wyróżnia się fizjoterapeuta w Gdańsku, którego oferta dostępna jest tutaj: http://gdansk.emiasto.pl/fizjoterapeuta-pawel-michalowicz-masazysta-gdansk-sopot.html. W razie jakichkolwiek problemów korzystam z jego usług - jest niezastąpiony!

Ticket2Hell

Posty: 23