Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Możecie polecić mi jakąś kancelarię w Krakowie

Możecie polecić mi jakąś kancelarię w Krakowie

Hej, Potrzebuje dobrego radcy prawnego, który zajmuje się sprawami rodzinnymi i będzie w stanie mi pomóc w kwestii walki o opiekę nad dziećmi pod rozwodzie. Jeśli ktoś z Was jest po takiej sprawnie i możecie jakiegoś prawnika dobrego polecić to będę wdzięczny za wszystkie podpowiedzi w tym zakresie. Najlepiej kogoś kto właśnie w takich sprawach się specjalizuje i będzie można liczyć na jego pomoc.

englandrm

Posty: 1

 
W Krakowie sprawami o odszkodowania zajmuje się kancelaria radców prawnych Kozłowski, Pisarkiewicz – Firek na Grodzkiej.. Duże doświadczenie w tej tematyce, jeśli masz problem z uzyskaniem odszkodowania to faktycznie na jej pomoc możesz liczyć. Profesjonalne prowadzenie tego typu spraw, jednocześnie duże doświadczenie, z którego na pewno będzie warto skorzystać.

Wariat

Posty: 2

 
Przy obsłudze firmy deweloperskiej szukaj kancelarii, która zajmuje się typowo nieruchomościami i ma zespół odpowiednio do tego przygotowany. To kluczowa kwestia, by faktycznie znaleźć prawników z doświadczeniem na tym polu a jednocześnie z indywidualnym podejściem do konkretnych spraw, z którymi będzie się trzeba zmagać. Tutaj doświadczenie będzie na pewno cenną kwestią,

atek562

Posty: 14

 
W miarę możliwości staraj się poszukać kogoś kto specjalizuje się w sprawach dotyczących kwestii prawnych związanych z ubezpieczeniami i odszkodowaniami. Sprawa nie jest prosta, bo ubezpieczyciele mają wielu prawników więc jak będziesz chciał z nimi walczyć to staraj się szukać kancelarii z doświadczeniem, która będzie w stanie taką sprawę poprowadzić. Taka kwestia na pewno będzie miała duże znaczenie.

Black_Riot

Posty: 2

 
DO sporu z bankami musisz mieć prawnika, który w takich sprawach będzie wyspecjalizowany. Prawo bankowe, do tego prawo cywilne to dość skomplikowane kwestie i tutaj odpowiednie merytoryczne przygotowanie będzie miało ogromne znaczenie więc koniecznie szukaj prawników, którzy będą w stanie podjąć ten temat i poprowadzić taką sprawę na odpowiednim poziomie z uwzględnieniem indywidualnych warunków.

grzes3345

Posty: 9

 
Jeśli chcesz się starać o opiekę nad dziećmi to warto będzie szukać kogoś kto faktycznie ma doświadczenie w takich sprawach i będzie w stanie je na odpowiednim poziomie poprowadzić. Uważam, że to dość istotna kwestia bo doświadczenie prawników w takich sprawach ma bardzo często duży wpływ na to jakie jest ostatecznie rozstrzygnięcie, warto więc z takiej pomocy skorzystać.

Lupusx

Posty: 14

 
Akurat przy kwestiach z kredytami frankowymi to doświadczenie po stronie prawników będzie bardzo istotne i nie można tych kwestii lekceważyć. Warto szukać kogoś kto będzie w stanie taką sprawę poprowadzić i będzie miał na tym polu doświadczenie. Prawnicy, którzy się w tym wyspecjalizowali bardzo często idą dalej w tym kierunku i faktycznie ta ich obsługa jest na wysokim poziomie.

Lupusx

Posty: 9

 
Wydaje mi się, że do obsługi firmy deweloperskiej musisz mieć faktycznie taką kancelarię, która typowo zajmuje się tymi sprawami, które dotyczą nieruchomości i kwestii prawnych jakie mogą się z nimi wiązać. Prawników oczywiście funkcjonuje sporo więc jest szansa na to, że znajdziesz pod tym kątem jakieś propozycje, które będą spełniały Twoje oczekiwania. Na takie propozycje na pewno będzie warto liczyć.

Kitas

Posty: 3

 
U nas w firmie deweloperskiej mamy kancelarię radców prawnych, którzy odpowiadają za obsługę prawną naszej działalności i wydaje mi się, że to najlepsze rozwiązanie bo mamy gwarancje, że wszystko jest prowadzone przez osoby z doświadczeniem, które też wiedza jak takie kwestie poprowadzić, by rozstrzygnięcia były pozytywne. Doświadczenie w sprawach dotyczących nieruchomości będzie tutaj kluczowe.

Eksperttt45

Posty: 5