Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

gadżet reklamowy z własnym logo, poszukuję!

gadżet reklamowy z własnym logo, poszukuję!

Macie jakieś sprawdzone sposoby na promowanie własnej firmy? Może wykorzystać do tego gadżety reklamowe? Co o tym sądzicie?

klimnny6

Posty: 1

 
Widziałem już różne reklamowe gadżety od tych, jakie są kiepskiej, jakości po te najlepsze. Należałoby zorientować się w tym temacie i odszukać jakieś wartościowe informacje. Wtedy będzie o dużo łatwiej można coś dopasować.

kikiriki2k

Posty: 4

 
O reklamowych gadżetach i sposobach promowania macie tutaj https://lowicz24.eu/artykul/jak-promowac-firme/1242144 wiele niesłychanie przydatnych informacji. Polecam zajrzeć.

Klaudi

Posty: 2

 
Mogę w stu procentach polecić korzystanie z gadżetów reklamowych do promowania firmy. Można to wykorzystać na eventach, konferencjach jak i na co dzień w własnej firmie, zatem myślę, iż to jest wyborny pomysł na promocję.

danka33

Posty: 14

 
Widziałem już różne reklamowe gadżety od tych, które są kiepskiej, jakości po te najlepsze. Warto zorientować się w tym temacie i znaleźć jakieś wartościowe informacje. Wtedy będzie o wiele łatwiej można coś dopasować.

grzes3345

Posty: 9

 
Wiele można znaleźć informacji o gadżetach reklamowych z własnym nadrukiem, dlatego trzeba poświęcić trochę czasu na szukanie. Znajdziemy dokładnie to, czego szukamy.

FOTO-PHOTO

Posty: 38